Na zaproszenie Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie ,,OTWIERAJMY SERCA „, zespół wokalny Malwa uczestniczył w XXI Międzynarodowym Przeglądzie Zespołów Artystycznych Domów Pomocy Społecznej.
Malwa wystąpiła w składzie: Zofia Kubala, Marta Kaczyńska, Bogumiła Rama, Katarzyna Słupska, Ewa Wiśniewska oraz Wioleta Nocuń z grupy teatralnej Arlekin.
Przegląd odbył się w, zawsze gościnnym, Białostockim Teatrze Lalek. W imprezie uczestniczyli mieszkańcy domów pomocy społecznej, uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej, uczniowie szkół specjalnych, podstawowych i gimnazjów. Formy prezentacji to – śpiew zespołowy, solowy, teatr, pantomima. Zespół Malwa wystąpił z repertuarem wokalnym połączonym z występem klauna. Zaprezentowały się 44 zespoły w tym 3 z Białorusi i Litwy. Wieczorem, pierwszego dnia imprezy, odbyło się spotkanie integracyjne wszystkich uczestników w Kompleksie Hotelowym ,,Nad Zalewem’’ w Wasilkowie ,z kolacją przy ognisku i dyskoteką, na której grał zespół disco-polo.
Spotkanie integracyjne instruktorów owocowało wymianą doświadczeń w pracy artystycznej z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. Drugi dzień przeglądu to dalsza część występów oraz uroczyste zakończenie ,wręczenie nagród, dyplomów i upominków .
Instruktorem i opiekunem Malwy jest Pani Aniela Kolos.