XX Warmińsko – Mazurskie Dni Rodziny nosiły hasło ,, Rodzina – Dom – Ojczyzna’. Również w Naszym Domu uroczyście i na wesoło obchodziliśmy to wydarzenie.
W programie obchodów była Msza Święta, przemówienie Pani Dyrektor, następnie występy artystyczne: występ grupy wokalnej ,,Malwa’’ oraz grupy tanecznej, zabawa przy muzyce, konkurencje sportowe oraz prezentacja multimedialna.
Jak każdego roku impreza cieszyła się ogromnym powodzeniem. Naszych Mieszkańców licznie odwiedziły ich rodziny oraz znajomi, a przygotowane atrakcje cieszyły się dużą popularnością. Każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Na najmłodszych czekał kącik zabaw z basenem z piłkami, bańki mydlane oraz klocki. Dużym powodzeniem cieszył się kiermasz prac naszych podopiecznych oraz ciast i gofrów. Dobra muzyka przy pięknej pogodzie gwarantowały dobrą zabawę. Dziś z satysfakcją możemy powiedzieć, że Dni Rodziny są bardzo znaczącym świętem Naszych Mieszkańców. Liczne odwiedziny najbliższych naszych podopiecznych pokazują, że rodzina jest ważnym elementem ich życia, który trzeba wspierać i o który należy dbać. Wszystkim naszym gościom bardzo serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok